Start arrow O szkole arrow Współpraca z zagranicą
Współpraca z zagranicą
Dziś o 20:05 na żywo!!! PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
22.02.2017.

Zapraszamy do wysłuchania audycji OPOLSKIE AKADEMICKIE o godzinie 20:05. W studiu Radia Opole pojawią się Profesor Piotr Wójcik, Aleksandra Gacek i Zuzanna Sawicka z klasy 3TE!

Audycję poprowadzi redaktor Sławomir Kieler i będzie rozmawiał z gośćmi na temat współpracy szkół zawodowych z uczelniami wyższymi oraz kampanii promocyjnej Wydziału Mechanicznego Politechniki Opolskiej!

 
Kolejny dzień wizyty delegacji z Koblencji! PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
04.10.2016.
Dzisiejszy dzień uczniowie z Julius-Wegeler-Schule z Koblenz i Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu spędzili na kreatywnych warsztatach w Galerii Sztuki Współczesnej oraz na zajęciach wokalnych przygotowanych przez Pana Kaźmierczaka i uczestników koła wokalnego.
Wybrany obraz
Przedstawiamy fotorelację z Galerii Sztuki przygotowaną przez Arka Wiśniewskiego z klasy 2TA (fototechnik).
 Wybrany obraz
Czytaj całość…
 
VINTAGE STYLE for 10 zlotych! Koblenz-Opole PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
03.10.2016.
Dziś oficjalnie przywitaliśmy w szkole delegację uczniów i nauczycieli z Julius-Wegeler-Schule z Koblencji! POLSKO-NIEMIECKA kooperacja w ramach zawodów multimedialnych trwa już 3 lata! Uczestnicy projektu dostali dziś bojowe zadanie! :)
Każdy uczestnik projektu musiał znaleźć nowe ubrania w stylu VINTAGE i otrzymał na ten cel 10 złotych! Przedstawiamy efekty metamorfozy :-)
 
Wybrany obraz
 
* Dziękujemy grupie Instagrama ZSEk (Sara, Patryk, Agnieszka i Dominika z 4TE) oraz Barbarze Gawlik (2TA) za pomoc i kooperację. Nauczyciele koordynujący: Pani Dyrektor Ewa Nowak-Kübler, Pan Wicedyrektor Remigiusz Janik, Pan Adam Skwira, Pani Patrycja Borczyńska, Pan Piotr Wójcik, Pani Katarzyna Żukowska, Pani Marta Polok i Pan Grzegorz Hussak (foto.).
 
 Wybrany obraz
Czytaj całość…
 
Dofinansowane z Programu Erasmus+ na realizację międzynarod. staży zawod. we Włoszech i Niemczech PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
16.02.2016.
Z przyjemnością informujemy, iż projekt "Odważnie do Europy - międzynarodowe praktyki zawodowe szansą dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych" otrzymał dofinansowanie i już wkrótce rozpocznie się rekrutacja do projektu.
 
Projekt zakłada praktyki zagraniczne 24 uczniów klas III Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu o specjalności technik ekonomista, technik logistyk i fototechnik w roku 2016. Uczniowie odbędą praktyki w dwóch krajach przy współudziale partnerów tj.: organizacje pozarządowe YouNet (Włochy) oraz miasta partnerskiego z Niemiec. Projekt praktyk jest reakcją na problemy współczesnego rynku pracy.
Formularz zgłoszeniowy, Regulamin rekrutacji i uczestnictwa - Zgłoszenia należy składać do 29.02.2016r. do sekretariatu szkoły.
Czytaj całość…
 
Krem bawarski i mus truskawkowy... PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
13.09.2015.

Podczas tegorocznej wizyty delegacji Zespołu Szkół Ekonomicznych w Julius-Wegeler-Schule w Koblencji jednym z zadań było wykonanie w programie graficznym - menu w języku polskim i niemieckim. Najważniejsze jest to, że wszystkie te dania zostały wcześniej przygotowane przez uczniów i nauczycieli :)

Wybrany obraz

Wyjazd grupy uczniów dofinansowano w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży / Deutsch-Polnisches Jugendwerk.

Było bardzo smacznie!

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 37