Start arrow Sukcesy naszych uczniów
Sukcesy naszych uczniów PDF Drukuj Email
Wpisał: Kamil Janik   
26.02.2009.


Rok szkolny 2013/2014

- Diana Galus 4C oraz Monika Pancerz 3A - stypendium Prezesa Rady Ministrów,

- Taisa Ersteniuk 3G - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki,

- Karolina Bieniek 2A - zajęła 10 miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową,

- Kamil Sieńczak 4B - finalista XIX Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich,

- Sandra Skrobek, Ryszard Atamańczuk, Andrzej Prokop, Mateusz Zabłocki  - zostali finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania,

- Mateusz Zabłocki 3C - finalista Olimpiady Wiedzy o Prawie,

- Justyna Feliks oraz Denis Leja zajęli ex aequo III miejsce, a Justyna Helfrycz 2G, Taisa Ersteniuk 3G, Natalia Rychlik 3G, Justyna Błaszczyk 4G oraz Patryk Kujawa 4G zostali finalistami Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu,

- Karolina Szymczyk 2TE zakwalifikowała się do półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady Medialnej,

- Martin Pampuch 3B i Dawid Kolenda 2D zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Euklides”,

- Taisa Ersteniuk, Paweł Patoła, Denis Leja z klasy 3G zajęli I miejsce, a Anna Klimas, Michał Wojciechowski, Patryk Kujawa z klasy 4G zostali finalistami Ligi Młodych Logistyków,

- Natalia Długosz 3D zajęła 6 miejsce, Marcel Jagiella 1C zajął 12 miejsce, Dominik Galus 2G zajął 16 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie”.

 

Rok szkolny 2012/2013

- Karolina Czyrnia, klasa 3a oraz Marcin Skrobek z klasy 4c - stypendium Prezesa Rady Ministrów,

- Karolina Bieniek z klasy 1a zajęła III miejsce w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego.

- Taisa Ersteniuk z klasy 2 G zwyciężczynią III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej .

- David Roskosch z klasy 3g zajął II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

 

Rok szkolny 2011/2012

- uczniowie klasy IIg: M. Gruszka, P. Caban, P. Fornd, P. Kujawa, O. Cudak, D. Roskosch pod opieką Pani A. Rogowskiej zajęli II miejsce w finale wojewódzkiego konkursu "Syriusz Zakłada Firmę" zorganizowanego przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.

Rok szkolny 2010/11

- Alicja Wróż z klasy 3c – Stypendium Prezesa Rady Ministrów,
 

 
- zespół Magdalena Barton, Michaela Cichoń, Żaneta Dendera, Magdalena Frasek, Sylwia Kowolik, Zofia Kubiak, Marta Morawiec, Katarzyna Nocoń, Sandra Roźny, Monika Stawczyk, Nikola Warzecha i Sonia Wiesiołek zdobył I miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej "Moja Ojczyzna",
- Nikola Warzecha z klasy 2a i Zofia Kubiak z klasy 4g zdobyły I miejsce w śpiewie solowym na Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej "Moja Ojczyzna",
- Anna Tomys (klasa 4e) oraz Robert Filipczyk (klasa 4e), zostali finalistami III edycji Olimpiady Wiedzy o Finansach – Banki w Akcji,
 
 
 
- Łukasz Winiarski, Michał Trojanowski, Tomasz Cichoń z klasy 3d zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu AD REM zorganizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości,
 

 
- Anna Tomys - IV miejsce w finale IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości,
 

 
- Jesika Kokot z klasy 4e - Finalistka ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej,
- zespół wokalno instrumentalny, składający się z uczennic z klasy 1a, 2a i 4g, pod dyr. B. Niedworok - zajął III miejsce na Wojewódzkim Konkursie Pieśni Narodowo-Patriotycznej,
- Nikola Warzecha zajęła II miejsce na Wojewódzkim Konkursie Pieśni Narodowo-Patriotycznej,
- Anna Tomys, Robert Filipczyk oraz Adrian Drążkowski zostali Finalistami Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo  Menadżerskich, ponadto Anna Tomys została Laureatką tego konkursu,
- Krystyna Kurpierz i Sabina Sopa zajęły I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych za prezentację "Trembowelska legenda – przewodnik" na Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kresach Wschodnich, którego organizatorem było Kuratorium Oświaty w Opolu,
- Martina Blaik zajęła I miejsce w finale XVII Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim "Młodzież recytuje poezję",
- Weronika Tantal z klasy 3d - finalistka XII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „EUKLIDES”.

 

Rok szkolny 2009/10

- Magda Mikula zajęła III miejsce w konkursie szkół ponadgimnazjalnych o profilu technicznym pod tytułem "Prezentacje multimedialne w języku niemieckim", który został zorganizowany przez Zespół Szkół Elektrycznych w Opolu.
- Paweł Król z klasy 4g - Finalista VIII edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU Z ZAKRESU RACHUNKOWOŚCI
- Anna Kozicka z klasy 1d zajęła III miejsce w finale wojewódzkiego konkursu "Na najlepszy biznes plan", który został zorganizowany przez WODiP w Opolu.
- Sabina Podsada, Anna Niedziela, Natalia Woźnica z klasy 2d zajęły czwarte miejsce w półfinale konkursu "Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości'',
- Drużyna w składzie: Maciej Dyktyński 3f, Paweł Wrona 2f, Magdalena Markuszewska 2f, Alicja Wróż 2c i Sara Koksanowicz 2c, reprezentująca naszą szkołę zajęła I miejsce na XVIII Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w Opolu ,
- Paweł Król z klasy 4g - Finalista XV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich,
- Katarzyna Puślecka, Ewa Frontzek i Alicja Wróż z klasy 2c wygrały wojewódzki etap VIII edycji konkursu "Moja Szkoła w Unii Europejskiej" w kategorii szkoła ponadgimnazjalna.

 

Rok szkolny 2008/09

- Krzysztof Zając z klasy IVe – Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Finansach – Banki w Akcji
- Bartłomiej Mielnik z klasy 4e - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Ekonomicznej
- Alicja Semerjak z klasy 3g - zajęła II miejsce w etapie okręgowym XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez Polskie Czerwony Krzyż.
- kabaret ZSEk w Opolu zajął pierwsze miejsce w kategorii "zespół kabaretowy" na Piątym Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Kabaretowej Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych.
- Łukasz Sowada zajął pierwsze miejsce w kategorii "monodram kabaretowy" na Piątym Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Kabaretowej Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych.Anna Warzecha, Mateusz Małek, Krzysztof Zając, Klaudia Kurpierz i Natalia Sojka otrzymali dyplom z wyróżnieniem na XIV edycji Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich zorganizowanym przez Fundację Liceów Handlowo-Kupieckich.
- zespół reprezentujący SK PCK naszej szkoły w składzie Maciej Dyktyński z klasy 2f, Alicja Semerjak z klasy 3g, Katarzyna Kotula z klasy 3g, Paweł Wrona z klasy 1f, Piotr Franczok z klasy 2g zajął I miejsce na Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.
- Chór Zespołu Szkół Ekonomicznych pod dyr. Barbary Śmiarowskiej zajął III miejsce w III Przeglądzie Chórów Szkolnych regionu Opolskiego.
- Martina Blaik z klasy 1f zajęła 2 miejsce w finale XV Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim "Młodzież recytuje poezję".
- Ewa Grochla z klasy 2e za zdobyła tytuł finalisty X Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Euklides. Uczennicę przygotowywała pani prof. Beata Wiśniewska,
- Klaudia  Kurpierz z klasy IVe, Katarzyna Krawczyk z klasy IIIc  - otrzymały Stypendia Prezesa Rady Ministrów.


Rok szkolny 2007/08

- Katarzyna Kyć z klasy IVc - Finalistka Ogólnopolskiego XIII Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
- Iwona Slotta z klasy IVc  - Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości

 

Zobacz też:

 

Współpracujemy z
Wirtualny spacer po Ekonomiku

Galeria

Realizujemy projekt "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy"
Współpracujemy z
Współpracujemy z

Certyfikaty jakości





Linki


Współpraca


Programy unijne

Biznes informacje

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2017-09-22
USD 3,5651 -0,90%
EUR 4,2746 -0,27%
CHF 3,6807 -0,63%
GBP 4,8369 -0,35%
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości ze świata
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl