Start arrow O szkole arrow Kadra pedagogiczna
Kadra pedagogiczna PDF Drukuj Email
Wpisał: Kamil Janik   
26.02.2009.

 

 

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2016/2017:

Ewa Nowak - Kübler (EN)
Język polski
Koło maturalne j. polskiego
dyrektor

Beata Wiśniewska (BW)
Matematyka
Matematyka rozszerzona
Zajęcia wyrównawcze matematyka
wicedyrektor

Małgorzata Radziszewska (MR)
Rachunkowość
Pracownia rachunkowości
wicedyrektor

Remigiusz Janik (JR)
Komputerowe techniki multimedialne
Cyfrowe techniki drukowania
Informatyka rozszerzona
wicedyrektor

dr Wojciech Aksamit (WA)
Wychowanie fizyczne

Bożena Babulińska - Balawajder (BB)
Wiedza o społeczeństwie
Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający
Wiedza o społeczeństwie rozszerzona
Historia
Nauczanie indywidualne

Krzysztof Bartnik (KB)
Wychowanie fizyczne
Koło sportowe

Patrycja Borczyńska  (PB)
Język niemiecki rozszerzony
Język niemiecki
Zajęcia z wychowawcą
Język obcy w administracji A68
Zajęcia wyrównawcze j.niemiecki
Język niemiecki dla logistyków

Alicja Buczkowska (BA)
Język angielski
Zajęcia z wychowawcą
Język angielski rozszerzony
Zajęcia wyrównawcze j.angielski
Język angielski zawodowy

Małgorzata Chalińska (CM)
Religia

Anna Burzyńska (AB)
Religia

Alicja Chraboł (AC)
Zajęcia z wychowawcą
Język polski
Język polski rozszerzony
Koło maturalne j. polskiego
Nauczanie indywidualne

Joanna Cybulka-Chruszcz (JC)
Pracownia komputerowego przygotowania do druku
Cyfrowe techniki drukowania
Podstawy procesów poligraficznych
Pracownia animacji fotograficzno-filmowej
Nauczanie indywidualne

Agata Damek (AD)
Matematyka rozszerzona
Matematyka

Teresa Danielczok - Demska (TD)
Biologia
Nauczanie indywidualne
Koło ekologiczne

Patrycja Dawid (DP)
Podstawy przedsiębiorczości
Zajęcia z wychowawcą
Pracownia ekonomiczna
Pracownia rachunkowości
Pracownia ekonomiczna
Koło ekonomiczne
Pracownia analiz ekonomicznych

Łukasz Denys (ŁD)
Pracownia prac biurowych A68
Finanse publiczne A68
Podstawy prawa administracyjnego A68
Podstawy prawa cywilnego A68
Podstawy działalności gospodarczej A68

Jolanta Fąfrowicz (JF)
Język polski
Nauczanie indywidualne

Janina Ficek (FJ)
Zajęcia z wychowawcą
Wychowanie fizyczne
Koło sprawni jak żołnierze

Joanna Gałęziowska (GJ)
religia

Barbara Gawłowska (BG)
Zajęcia z wychowawcą
Matematyka
Matematyka rozszerzona
Nauczanie indywidualne
Matematyka ITN
Koło maturalne matematyki
Zajęcia wyrównawcze matematyka

Izabela Gołogórska (IG)
Bibliotekarz
Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający
Wiedza o społeczeństwie

Stanisław Hadyna (SH)
Zajęcia z wychowawcą
Logistyka w produkcji i dystrybucji
Procesy transportowe w logistyce
Logistyka w gospodarce i administracji
Pracownia transportowo-spedycyjna
Obsługa jednostek zewnętrznych
Planowanie przepływów zasobów i informacji

Danuta Hausner (HD)
Koło ekonomiczne
Ekonomika ITN
Rachunkowość ITN

Wiesław Hernes (WH)
Zajęcia z wychowawcą
Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej
Elementy prawa
Prowadzenie postępowania w administracji A68
Podstawy prawa administracyjnego A68
Finanse publiczne A68
Prawo i etyka w reklamie
Nauczanie indywidualne

Grzegorz Hussak (HG)
Urządzenia fototechniczne
Zasady kompozycji w fotografii
Fotografia plenerowa i studyjna
Pracownia rysunku i liternictwa
Koło sztuki

Urszula Izdebska (UI)
Zajęcia z wychowawcą
Wiedza o społeczeństwie
Historia
Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający
Wiedza o społeczeństwie rozszerzona
K.wiedzy o Polsce i Europie
Koło maturalne wos

Małgorzata Jaśkiewicz (Ja)
Geografia rozszerzona
Przyroda - p.uzupełniający
Geografia
Chemia
Nauczanie indywidualne

Piotr Karbowicz (PK)
Finanse publiczne A68
Podstawy prawa administracyjnego A68
Podstawy prawa cywilnego A68
Podstawy prawa pracy A68

Damian Kaźmierczak (Ka)
Podstawy przedsiębiorczości
Matematyka
Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej
Rachunkowość
Podstawy działalności gospodarczej A68
Koło wokalne
Marketing 2
Technika biurowa
Nauczanie indywidualne

Małgorzata Kochanowska (KC)
Zajęcia z wychowawcą
Język angielski
Język angielski rozszerzony
Jezyk angielski dla logistyków
Język obcy zawodowy
Zajęcia wyrównawcze j.angielski

Tomasz Komuszyński (KT)
Informatyka rozszerzona
Informatyka
Pracownia cyfrowej obróbki obrazu
Koło informatyczne
Grafika komputerowa
Nauczanie indywidualne

Dariusz Kordek (KD)
Zajęcia z wychowawcą
Logistyka w produkcji i dystrybucji
Pracownia transportowo-spedycyjna
Planowanie produkcji i dystrybucji
Logistyka w gospodarce i administracji
Procesy transportowe w logistyce
Planowanie przepływów zasobów i informacji
Obsługa jednostek zewnętrznych

Anna Kornek (AN)
Język angielski
Język angielski rozszerzony
Jezyk angielski dla logistyków
Język angielski zawodowy
Nauczanie indywidualne

Edyta Kościelak (EK)
Język polski
Zajęcia z wychowawcą
Zajęcia wyrównawcze j.polski
Koło maturalne j. polskiego

Danuta Kotyś  (DK)
Język niemiecki
Język niemiecki rozszerzony
Zajęcia wyrównawcze j.niemiecki
Język niemiecki dla logistyków
Nauczanie indywidualne
Język niemiecki ITN jst
Nauczanie indywidualne

Agata Kowalska-Małek (KL)
Nauczanie indywidualne
Planowanie przepływów zasobów i informacji
Zapasy i magazynowanie
Pracownia magazynowa
Planowanie produkcji i dystrybucji
Koło logistyczne

Karina Koźlik-Wieczorek (KO)
Fotografia plenerowa i studyjna
historia i estetyka fotografii
Język niemiecki
Wiedza o kulturze
Język niemiecki
Koło fotograficzne
Język niemiecki dla logistyków

Michał Krawiec (KE)
Cyfrowe techniki drukowania
Pracownia komputerowego przygotowania do druku
Pracownia drukowania cyfrowego

Beata Krywalska - Wlazło (BK)
Język polski
Rafał Krzyształowicz (RK)
Wychowanie fizyczne
Nauczanie indywidualne
Koło sprawni jak żołnierze

Aleksandra Krzak (AK)
Doradca zawodowy

Marta Kuryło (KM)
Informatyka
Chemia
Informatyka
Bibliotekarz
Chemia rozszerzona
Podstawy optyki
Koło chemii jst
Nauczanie indywidualne

Monika Kuźnik (MK)
Język niemiecki rozszerzony
Język niemiecki
Nauczanie indywidualne
Zajęcia wyrównawcze j.niemiecki

Danuta Łubińska (DŁ)
Podstawy przedsiębiorczości
Zajęcia z wychowawcą
Rachunkowość
Podstawy ekonomii
Pracownia technik biurowych i statystyki
Nauczanie indywidualne

Monika Malorny (MM)
Podstawy finansów A65
Prawo podatkowe A65
Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej z elementami bhp A65
Podstawy ekonomii A65

Małgorzata Małysiak (Ma)
Zajęcia z wychowawcą
Język polski
Wiedza o kulturze
Język polski rozszerzony
Zajęcia wyrównawcze j.polski
Koło maturalne j. polskiego
Język polski ITN jst

Dariusz Masłowski (DM)
Zapasy i magazynowanie
Logistyka w produkcji i dystrybucji
Zapasy i magazynowanie
Planowanie przepływów zasobów i informacji
Procesy transportowe w logistyce
Pracownia magazynowa

Jarosław Matusz (JM)
Język angielski rozszerzony
Język angielski
Nauczanie indywidualne

Tymoteusz Morela (MT)
Religia

Marta Nagi (MN)
Projekty multimedialne
Pracownia cyfrowej obróbki obrazu
Pracownia animacji fotograficzno-filmowej
Materiały cyfrowe i grafika komputerowa
Urządzenia fototechniczne
Grafika komputerowa

Katarzyna Nawarecka (KN)
Wychowanie fizyczne
Koło sprawni jak żołnierze

Beata Nowak (BN)
Psycholog

Dorota Nowak (DN)
Matematyka
Matematyka rozszerzona
Nauczanie indywidualne
Koło maturalne matematyki
K.matematyka rozszerzona

dr Janusz Nowak (JN)
Matematyka rozszerzona
Matematyka
K.matematyka rozszerzona
Koło maturalne matematyki

Krystyna Nowakowska (NK)
Koło reklamy
Elementy statystyki A68
Pracownia prac biurowych A68
Pracownia sprzedaży produktów i usług reklamowych

Lucyna Ożarowska (LO)
Język angielski
Zajęcia z wychowawcą
Język angielski rozszerzony
Jezyk angielski dla logistyków
Język obcy zawodowy
Zajęcia wyrównawcze j.angielski

Marek Pietruszka (MP)
Geografia rozszerzona
Geografia
Zajęcia z wychowawcą
Koło geograficzne

Anna Podleska (AP)
Podstawy ekonomii
Ekonomika
Pracownia rachunkowości
Pracownia technik biurowych i statystyki

Ewa Podwysocka (PE)
Zajęcia z wychowawcą
Język angielski
Język angielski rozszerzony
Język obcy zawodowy
Język angielski zawodowy

Marta Polok (Po)
Język angielski rozszerzony
Język angielski
Zajęcia z wychowawcą
Język angielski zawodowy
Język obcy zawodowy
Jezyk angielski dla logistyków

Irmgarda Pyka (PY)
Wychowanie fizyczne

Małgorzata Rapacz (RM)
Matematyka
Zajęcia z wychowawcą
Matematyka rozszerzona
Zajęcia wyrównawcze matematyka
Koło maturalne matematyki

Anna Rogowska (RA)
Matematyka
Zajęcia z wychowawcą
Koło maturalne matematyki
Koło logistyczne
Pracownia transportowo-spedycyjna
Logistyka w produkcji i dystrybucji
Zapasy i magazynowanie
Pracownia magazynowa

Katarzyna Romanowska (KR)
Zajęcia z wychowawcą
Pracownia rachunkowości
Pracownia ekonomiczna
Marketing 2
Organizacja reklamy
Pracownia sprzedaży produktów i usług reklamowych
Marketing
Koło reklamy
Pracownia sprzedaży produktów i usług reklamowych
Prowadzenie kampanii reklamowej
Koło marketingu

Sławomir Sienkiewicz (SS)
Nauczanie indywidualne
Obsługa jednostek zewnętrznych
Logistyka w gospodarce i administracji
Procesy transportowe w logistyce

Adam Skwira (SA)
Zajęcia z wychowawcą
Język angielski
Język angielski rozszerzony
Język obcy zawodowy
Jezyk angielski dla logistyków
Język angielski zawodowy
Nauczanie indywidualne

Tamara Słodkowska - Tramś (TS)
Zajęcia z wychowawcą
Pracownia analiz ekonomicznych
Ekonomika
Analiza ekonomiczno-finansowa
Elementy statystyki A68
Koło mała firma
Pracownia analiz oraz sprawozdań finansowych i budżetowych A68
Pracownia prac biurowych A68
Pracownia analiz ekonomicznych

Maria Salbert-Miszke (SL)
Religia

Lidia Stotko (LS)
Człowiek w środowisku pracy
Psychologia w komunikacji reklamowej
Koło wolontariatu
Nauczanie indywidualne

Tomasz Stotko (TO)
Koło reklamy
Prowadzenie kampanii reklamowej

Sylwester Strzelec (ST)
Zajęcia z wychowawcą
Język angielski
Język angielski rozszerzony
Język angielski zawodowy
Zajęcia wyrównawcze j.angielski
Jezyk angielski dla logistyków
Język obcy zawodowy

Anna Suchińska (AS)
Zajęcia z wychowawcą
Pracownia ekonomiczna
Rachunkowość
Pracownia rachunkowości
Pracownia ekonomiczna
Koło rachunkowości jst
Pracownia kadrowo-płacowa (A65)

Marta Szczubiał-Ryczek (SR)
Zajęcia rewalidacyjne

Jutrzena Szumańska (JS)
Język niemiecki
Język niemiecki dla logistyków

Karina Szypelow (KS)
Matematyka
Fizyka
Zajęcia wyrównawcze matematyka
Nauczanie indywidualne

dr Sebastian Taboł (Ta)
Język polski
Zajęcia z wychowawcą
Język polski rozszerzony
Nauczanie indywidualne
Koło maturalne j. polskiego
Etyka

Izabela Tkocz (IT)
Informatyka rozszerzona
Informatyka
Zajęcia z wychowawcą
Pracownia projektów multimedialnych
Pracownia komputerowych technik multimed.
Koło informatyczne
Grafika komputerowa
Innowacja progr. Inform.z elementami computional thinking
Nauczanie indywidualne

dr hab. Adam Sudoł (SU)
Pracownia drukowania cyfrowego

Elżbieta Turczyńska (ET)
Pedagog

Jarosław Ułamek (JU)
Wychowanie fizyczne
Edukacja dla bezpieczeństwa
Wychowanie fizyczne
Nauczanie indywidualne
Koło sprawni jak żołnierze

Grzegorz Walasik (GW)
Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający
Wychowanie do życia w rodzinie
Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający
Bibliotekarz
Historia

Jolanta Włoch (WJ)
Doradca zawodowy

Piotr Wójcik (PW)
Zajęcia z wychowawcą
Pracownia projektów multimedialnych
Chemiczna obróbka materiałów fotograficznych
Podstawy chemii fotograficznej
Chemia rozszerzona
Koło chemii jst
Prowadzenie kampanii reklamowej
Organizacja reklamy

Zofia Zawiślak (ZZ)
Rachunkowość
Pracownia ekonomiczna
Pracownia rachunkowości
Pracownia kadrowo-płacowa (A65)
Koło rachunkowości jst

Katarzyna Żukowska
Język niemiecki rozszerzony
Zajęcia z wychowawcą
Język niemiecki
Język obcy w administracji A68
Język obcy zawodowy A65
Język niemiecki dla logistyków
Jezyk angielski dla logistyków
Język obcy zawodowy

 

Współpracujemy z
Wirtualny spacer po Ekonomiku

Galeria

Realizujemy projekt "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy"
Współpracujemy z
Współpracujemy z

Certyfikaty jakości





Linki


Współpraca


Programy unijne

Biznes informacje

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2017-09-22
USD 3,5651 -0,90%
EUR 4,2746 -0,27%
CHF 3,6807 -0,63%
GBP 4,8369 -0,35%
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości ze świata
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl